Куточок монтажний GV CM-L500
L-подібний куточок для кріплення електромагнітного замка GV LEMG-500. Матеріал виготовлення: металевий сплав.
Тип монтажу: накладної за допомогою саморізів.
Куточок монтажний GV CM-L500 підходить для установки на металевих, дерев'яних і металопластикових дверях.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 265 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,46 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Куточок монтажний, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 67 ₴

