Антивандальна IP камера GV-053-IP-G-DOS20-20 POE
Принцип роботи IP камери відеоспостереження GV-053-IP-G-DOS20-20 POE (Pro) будується на використанні передачі потокового зображення по дротових мережах. Для трансляції відеосигналу використовують стандартний мережевий протокол - TCP/IP, HTTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, PPPoE, SMTP, NTP, SNMP, HTTPS, FTP, 802.1x, Qos, ONVIF 2, Aрр-SGSeye. IP камери крім охоронних функцій (відеоспостереження за об"єктом) здатні вирішувати такі завдання, як:
віддалений моніторинг побутових або бізнес-процесів (наприклад, ви можете проконтролювати роботу няні, домробітниці і т.д. з екрану мобільного телефону на відстані);
відеофіксація позаштатних ситуацій (зображення з камер відеоспостереження допомагають викрити квартирних злодіїв, або розібратися в випадках шахрайства з грошовими купюрами в банках, магазинах і т.д.);
контроль приходу і відходу співробітників на роботу і багато іншого.
Для самостійної установки Вам доступні та інструкції з встановлення обладнання. Але ми наполегливо рекомендуємо для встановлення нашого обладнання звернутися до фахівців.
Технічні характеристики
Камера відеоспостереження працює на основі матриці 1/2.8 SONY CMOS Sensor;
Процесор - HI3516C;
Роздільна здатність зображення (1920x1080);
Об"єктив фіксований з фокусом 3.6 мм;
Світлочутливість камери - 0.001 Lux;
Модель обладнана вбудованою інфрачервоною підсвіткою дальністю – 20 метрів;
Управляється з мобільних пристроїв за допомогою спеціального додатку для iPhone і Android;
Тип корпусу - антивандальний.
Гарантія та доставка
Доставка товару здійснюється по всій території України в термін від 1 до 5 робочих днів. Гарантія 12 міс.
Повернення і обмін товару проводиться відповідно до Закону України "Про захист прав споживача".
Більше інформації про камери серії ULTRA в
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність LED підсвічування | 20 м |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 20 м |
| Застосування | Внутрішня/Вулична |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Форм-фактор | Купольний |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 310 г |
| Висота | 80 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Довжина | 95 мм |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Кут нахилу | 80 град. |
| Кут повороту | 80 град. |
| Колір | Чорно-білий |
| Ширина | 95 мм |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Кут огляду по вертикалі | 80 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 80 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,31 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Комплектація | Антивандальна IP камера, інструкція, гарантійний талон. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴







