
Блок безперебійного живлення з АКБ GV-007-UPS-A-1203-8A-7Ah
1 896 ₴
- В наявності
- Код: 29628
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок безперебійного живлення з АКБ GV-007-UPS-A-1203-8A-7Ah
Блок безперебійного живлення (ДБЖ) c АКБ складається з імпульсного блоку живлення, який перетворює вхідну напругу 190-265 V (частота мережі – 50/60 Гц) до параметра DC 12-14 V ±5% і акумуляторної батареї зовнішнього типу 12 V.
В комплект входить акумуляторна батарея ємністю 7 Ah. Дроти для підключення обладнання (12V) і живлення (220V) не йдуть у комплекті.
Де застосовуються блоки безперебійного живлення GreenVison?
Системи відеоспостереження
Електричні замки та домофони
Охоронні системи та сигналізація
Контроль доступу
Світильники, світлодіодні стрічки та лампочки з джерелом живлення 12 вольт
Інші слаботочні системи 12 вольт
На зовнішній панелі корпусу ДБЖ встановлено світлодіодну індикацію режимів роботи. Безперебійний блок живлення імпульсний, одноканальний, в алюмінієвому корпусі.
Джерело безперебійного живлення має струм навантаження – 8 А. ДБЖ надійно захищений від короткого замикання на виході, перевантажень по струму, а також від перезаряду або передчасного розряду акумуляторної батареї.
Перфорований корпус сірого кольору створює природну вентиляцію, що захищає джерело живлення від перегрівів.
До комплекту входять:
Блок безперервного живлення GV-007-UPS-A-1203-8A
Акумулятор AGM LPM 12V - 9 Ah
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 7 мАг |
| Індикація | Світлова |
| Кількість вихідних розеток | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 100 Вт |
| Вихідна напруга | 14 В |
| Максимальна потужність | 100 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 265 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 190 В |
| Струм заряду | 8 А |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Блок безперебійного живлення, інструкція, гарантійний талон, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 896 ₴


