Тепловий насос повітря-вода LP-19
Тепловий насос повітря — вода — ефективна й економна альтернатива автономним котлам для опалення для офісів та інших комерційних об'єктів.
Принцип роботи насоса побудований у такий спосіб, щоб використовувати для обігрівання теплового довкілля. Електричність використовується виключно для перенесення тепла в приміщення й підігрівання води в системі опалення.
Компресорний блок із вбудованим теплообмінником фреон — вода розташовується зовні.
Моноблоковий тепловий насос із зовнішнім компресором — ефективне рішення для встановлення на комерційних об'єктах. Використовуючи цю технологію, можна заощадити до 75% на опалюванні та гарячому водопостачанні.
Встановлюють теплові насоси моноблокового типу з високою потужністю:
в торгових центрах і магазинах
в лікарнях та поліклініках
в готелях, спортзалах і розважальних комплексах
в дитячих садках і школах
та інших об'єктах малого та середнього бізнесу
Площа обігрівання — від 190 до 310 м2. Для точного розрахунку опалюваної площі необхідно враховувати:
тепловтрати в приміщенні
тип системи опалення
кліматичну зону встановлення теплового насоса
та інші чинники
Купити тепловий насос (моноблок) повітря вода: плюси та мінуси
Переваги моноблокового теплового насоса:
Надійна конструкція з мінімальною кількістю додаткових елементів, які можуть призвести до зламання механізму.
Просте встановлення на рівні звичайних сантехнічних робіт
Стабільна робота компресора на заводських параметрах із однаковим споживанням електроенергії.
Простота та комфортність в експлуатації. Тепловий насос повітря вода для квартири, дому або бізнесу не вимагає спеціального обслуговування під час використання.
Інтелектуальна система віддаленого керування дає змогу настроювати основні параметри та контролювати роботу теплового насоса, під'єднавшись до нього через Wi-Fi за допомогою контролера, який входить до стандартної комплектації.
Мінуси:
Високі пускові струми. Виділена електрична потужність може бути обмежена, особливо в разі використання генератора.
Немає захисту від вимкнення електрики, вода в зовнішньому блоці може замерзнути.
Чому опалення будинку тепловим насосом повітря — вода енергоефективне й економічно вигідне рішення для Вашого бизнеса?
Вигідна інвестиція в енергонезалежність. Купити тепловий насос повітря вода в Україні означає встановити офісі ефективну та недорогу систему опалення.
Тепловий насос споживає вчетверо менше електроенергії, ніж електричний котел опалення.
Швидка окупність і тривалий термін експлуатації. Тепловий насос повітря вода, ціна якого, на перший погляд, може здатися Вам нерентабельною, окупається впродовж 1-5 років експлуатації.
Ви ефективно експлуатуватимете тепловий насос типу повітря-вода впродовж 15 років. Наша компанія надає офіційну гарантію від виробника терміном 24 місяці.
Використання інноваційних технологій — впевнений крок до стабільності та енергетичної незалежності від державної політики розрахунку тарифів на опалення.
Теплові насоси повітря-вода успішно використовуються в Євросоюзі, Америці, Японії, Китаї та інших країнах у комплексі з домашніми сонячними електростанціями. Такий підхід дає змогу неабияк заощаджувати не тільки на опалюванні, але й на електроенергії завдяки власній генерації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Використовуваний холодоагент | R410a |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 45 град. |
| Максимальна температура подачі теплоносія | 60 °С |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Напруга | 415 В |
| Режим роботи | Нагрів |
| Теплова потужність | 19 кВт |
| Тип теплового насоса | Повітря - вода |
| Струм | 6.66 А |
| Рівень шуму | 48 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 148 кг |
| Висота | 1400 мм |
| Довжина | 815 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Тепловий насос, інструкція, гарантійний талон, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 171 781 ₴





