
IP-відеореєстратор 16-канальний 12MP NVR GreenVision GV-N-I017/16 (A)
6 166 ₴
- В наявності
- Код: 21937
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
IP-відеореєстратор 16-канальний 12MP NVR GreenVision GV-N-I017/16 (A)
Сфера застосування
Мережевий відеореєстратор (NVR) для IP-камер GreenVision GV-N-I017/16 12MP дає змогу одночасно записувати та відтворювати відеопотоки одночасно з 16 IP-камер у роздільній здатності (4000х3000, 3840х2160, 2592x1944, 2048x1536, 1920x1080, 1280x960, 1280x720).
Відеореєстратори такого типу використовують для побудови багатофункціональних систем охоронного відеоспостереження. NVR реєстратори доцільно використовувати у випадках, коли необхідно контролювати об'єкти, розсечені на великих відстанях. Наприклад, житловий будинок (квартира) та офіс, магазин і склад тощо.
Представлена модель має нові інтелектуальні можливості для ефективнішого використання:
PID - Виявлення вторгнень по периметру
LCD - Виявлення перетину ліній
SOD - Функція виявлення стаціонарних об'єктів
PD/VD - Функція виявлення людей, що рухаються у заздалегідь певній зоні
FD - Розпізнавання облич
CC - Функція перехресного підрахунку часу переміщення об'єктів або людей через віртуальні лінії
HM - Функція "теплова карта" виділяє зони з найбільшою концентрацією людей
RSD - Виявлення рідкісних звуків (плач дитини, гавкіт собаки, постріл тощо)
LPD - Визначення номерних знаків
ANR - Удосконалена система під'єднання, з'єднання та передавання сигналу
Під'єднання IP-камер до NVR здійснюється через LAN ([Ethernet LAN, Мbit] Мbit). Представлена модель сумісна з мобільними пристроями, тобто у вас буде можливість перегляду відеозаписів через спеціальні програми (для iOS, Android та ін.).
Реєстратор Green Vision GV-N-I017/16 12MP працює на основі операційної системи [Операційна система], яка має стійкий імунітет до вірусів і хакерських атак. Кількість підтримуваних HDD дисків 1 (Максимальний обсяг 10 ТВ) для зберігання записаних зображень. Підтримка хмарних сервісів.
Ви можете завантажити мобільний застосунок GVSS за зазначеними посиланнями:
для iPhone
для Android
Технічні характеристики
Мережевий відеореєстратор (NVR) для IP камер GreenVision GV-N-I017/16 12MP.
Підтримує IP камери 12MP.
Кодак стискання: H.264, H.264+, H.265, H.265+.
Кількість USB-портів 2.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Країна виробник | Китай |
| HDMI відеовихід | Так |
| VGA відеовихід | Так |
| Количество HDD | 1 |
| Кількість каналів | 16 |
| Стан | Новий |
| Тип відеореєстратора | IP |
| Тип корпусу | Горизонтальний |
| Формат стиснення | H. 265, H. 265+, H. 264+, H. 264 |
| Загальні | |
| Вага | 0.93 кг |
| Висота | 53 мм |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Довжина | 300 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Ширина | 227 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відеовихід | VGA, HDMI |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Кількість USB-портів | 2 USB2.0 |
| Комплектація | IP-відеореєстратор, інструкція, гарантійний талон, паковання |
| Матеріал корпусу | метал/пластик |
| Потужність (W) | 4 |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 166 ₴






