Галузь застосування
Принцип роботи IP камери відеоспостереження [Артикул] будується на використанні передачі потокового зображення по дротових мережах. Для трансляції відеосигналу використовують стандартний мережевий протокол - TCP/IP, HTTP, IPv4, UPNP, RTSP, RTMP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, IP Filter, PPPOE, DDNS. IP. IP камери крім охоронних функцій (відеоспостереження за об'єктом) здатні вирішувати наступні завдання:
віддалений моніторинг побутових або бізнес-процесів (наприклад, ви можете проконтролювати роботу няні, домробітниці та інше з екрану мобільного телефону на відстані);
відеофіксація позаштатних ситуацій (зображення з камер відеоспостереження допомагають викрити квартирних злодіїв, або розібратися в випадках шахрайства з грошовими купюрами в банках, магазинах та інше);
контроль робочого часу співробітників і багато іншого.
Для самостійної установки Вам доступні скорочена та докладна інструкції з встановлення обладнання. Але ми наполегливо рекомендуємо для встановлення нашого обладнання звернутися до фахівців.
Технічні характеристики
Камера відеоспостереження працює на основі матриці 1/2.8 SONY CMOS Sensor;
Процесор – MstarSSC337DE;
Роздільна здатність зображення (2592x1944);
Об'єктив фіксований із фокусом 2.8 мм;
Світлочутливість камери – 0.05 Lux;
Модель обладнана вбудованим інфрачервоним підсвічуванням дальністю – 30 метрів;
Керується з мобільних пристроїв за допомогою спеціальної програми для iPhone та Android;
Тип корпусу – циліндричний.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Застосування | Вулична |
| Роздільна здатність (Мп) | 5 |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Форм-фактор | Циліндричний (bullet) |
| Загальні | |
| Вага | 460 г |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP66 |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Живлення | Мережа 12В |
| Колір | Білий |
| Інтерфейси | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| ІЧ-порт | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 5 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 2592x1944 |
| Чутливість | 0.05 люкс |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Кут огляду по вертикалі | 110 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 110 град. |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,46 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Камера, інструкція, гарантійний талон, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 240 ₴




