Лінійно-інтерактивне ДБЖ LPM-UL625VA (437Вт)
Лінійно-інтерактивне джерело безперебійного живлення LPM-UL625VA застосовується для стабілізації напруги в мережі живлення електричним струмом побутової, офісної або промислової техніки. Тип - лінійно-інтерактивне джерело безперебійного живлення з апроксимованою синусоїдою. Модель стане ідеальним рішенням (за критерієм ціна - якість) для підключення до кухонної або побутової техніки, телевізійного або звукового обладнання (у тому числі пристрої охоронного відеоспостереження), а так само до освітлювальних приладів.
Споживана потужність - 625/437VA/W.
Час роботи ДБЖ LPM-UL625VA в автономному режимі (від акумуляторної батареї) - 10-15 хвилин. Час перемикання в автономний режим - 4-6 мс.
ДБЖ LPM-UL625VA стабілізує вхідну напругу в мережі у діапазоні 145-290V до величини вихідної напруги - 220±10%. Частотний діапазон - 50/60 Hz.
Тип підключення до мережі - євровилка. Для підключення електричних приладів зовнішня сторона корпусу ДБЖ LPM-UL625VA кількість розетками європейського типу 2. Інтерфейс підключення до персонального комп"ютера - USB.
Із зовнішнього боку корпусу розташована світлова LCD індикація, яка показує в якому режимі працює прилад (від мережі або від акумулятора). Матеріал виготовлення корпусу - метал. Колір корпусу - чорний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 7 мАг |
| Індикація | Світлова |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Кількість вихідних розеток | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.6 кг |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Технічні характеристики | |
| Допустима пікова потужність | 625 Вт |
| Максимальна потужність | 625 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 290 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 145 В |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 4,6 |
| Вихідна потужність | 625/437 |
| Вихідна напруга | 220±10% |
| Гарантійний термін | 24 - на ДБЖ, 12 - на АКБ |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Комплектація | Лінійно — інтерактивне ДБЖ, інструкція, гарантійний талон. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 194 ₴




