
Комплект резервного живлення LP (LogicPower) ДБЖ + гелева батарея (UPS B1500 + АКБ GL 1440W)
18 220 ₴
- Немає в наявності
- Код: 19996
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
Комплект резервного живлення LP (LogicPower) ДБЖ + гелева батарея (UPS B1500 + АКБ GL 1440W)
Комплект ДБЖ+АКБ безперебійного живлення для електрообладнання й аварійного освітлення із зовнішньою батареєю
Комплект резервного живлення LogicPower ДБЖ B1500 + гелева батарія 1440W розроблений і введений в експлуатацію для забезпечення безперебійного живлення електричних газових котлів, систем відеоспостереження, комп'ютерної техніки та інших пристроїв, які працюють у режимі 24/7/365. Комплект може бути використаний як джерело безперебійного живлення для бомбокутчища.
Джерело безперебійного живлення з правильною синусоїдою потужністю 1500/1050 VA/W виконує 2 основні функції: стабілізація напруги (на вході — 140-275, на виході — 220 ± 10% V) і перетворення постійного струму від акумулятора на джерело змінної напруги 220 V. UPS системи безперебійного живлення керується мікропроцесором. Акумуляторна батарейка забезпечує подавання електроенергії в режимі резервного живлення.
Система безперебійного живлення для квартири — комплект ДБЖ + АКБ обладнана акумуляторною батареєю типу GEL.
Схема під'єднання комплекту резервного живлення ДБЖ + АКБ
Мережа електроживлення 220V — джерело безперебійного живлення із зовнішнім акумулятором — споживач.
Система під'єднання ДБЖ до мережі — стандартна євровилка
Тип під'єднання акумулятора — клеми
Тип під'єднання споживача живлення — стандартна євророзетка
Комплект резервного живлення встановлюється й під'єднується стаціонарно. Усі функції: від стабілізації напруги до заряджання акумуляторної батареї виконуються автоматично.
УВАГА! Якщо у вашій схемі під'єднання є обладнання з високими пусковими струмами, коефіцієнт запасу силового навантаження збільшитиметься. Перед тим, як купити безперебійник, обов'язково проконсультуйтеся з фахівцями:
Комплект містить:
ДБЖ із правильною синусоїдою (під'єднує зовнішня батарея 12 V) LPM-PSW-1500VA (1050 Вт)
Акумулятор гелевий LPM-GL 12 V — 120 Ah
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 120 мАг |
| Індикація | Світлова |
| Кількість вихідних розеток | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 345 мм |
| Довжина | 409 мм |
| Ширина | 255 мм |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 140 В |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Тип акумулятора | GEL |
| Струм заряду | 24 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12.2 |
| Вага (кг) | 45,7 |
| Вихідна потужність | 1500/1050 |
| Вихідна напруга | 220±10% |
| Гарантійний термін | 24 - на ИБП, 18 - на АКБ |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Комплектація | Комплект резервного живлення ДБЖ + гелева батарея, інструкція, гарантійний талон. |
| Форма вихідної напруги | правильна синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 220 ₴









