ЗЦ Стабілізатор напруги LPT-60kVA 3 phase (42000Вт)
Товар знижено в ціні з причини: після ремонту, сліди експлуатації, потертості, відсутня інструкція та гарантійний талон.
Промислові об"єкти, сучасні житлові комплекси, великі громадські установи та інші масштабні об"єкти, як правило, оснащуються трифазними джерелами подачі живлення електричної енергії з напругою 380V.
Сервопривідний стабілізатор напруги LPT-60kVA 3 phase (42000W) використовується для захисту від перепадів напруги, коротких замикань, імпульсних та інших струмових перешкод в мережах електроживлення такого типу. Рівень напруги в загальній мережі подачі електричного струму для кожної з трьох фаз коливається в діапазоні 140-260V.
Стабілізатор LPT-60kVA 3 phase (42000W) здатний утримувати рівень напруги для однієї фази в межах 220V±2%. Вихідна напруга стабілізатора LPT-60kVA 3 phase (42000W) становить 380V±2%.
Основні технічні характеристики стабілізатора LPT-60kVA 3 phase (42000W):
- Потужність - 60000VA/42000W;
- Вихідна напруга - 380V± 2%;
- Частотний діапазон - 50/60±1 Hz;
- Тип індикації - LCD дисплей;
- Тип підключення до мережі - клеми.
Корпус даної моделі виготовлений з металевого сплаву, що гарантує внутрішнім елементам стабілізатора надійний захист від різного роду механічних впливів. Колір - темно-сірий. Тип встановлення - підлоговий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна напруга | 380 В |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість фаз | 3 |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Максимальна вхідна напруга | 430 В |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Мінімальна вхідна напруга | 280 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 190 кг |
| Висота | 1090 мм |
| Довжина | 635 мм |
| Ширина | 535 мм |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 190 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Комплектація | Стабілізатор напруги, інструкція, гарантійний талон. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 54 113 ₴





