ДБЖ з правильною синусоїдою 24V LPE-W-PSW-3600VA+ (2500Вт) 1-50A
ДБЖ з правильною синусоїдою серії LPE потужністю 3600/2500 VA/W
Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) з правильною синусоїдою серії LPE призначені для роботи із зовнішніми АКБ з гнучким регулюванням струмів заряду.
Інтелектуальний зарядний пристрій дозволяє підключати АКБ з ємністю 20 Ah для слабкострумового навантаження як одного циркуляційного насоса потужністю 45-60 Вт. Також можна підключити АКБ ємністю від 150 Ah (залежить від моделі) для збільшення часу автономного живлення.
Особливості серії LPE:
Чиста синусоїда на виході;
Мікропроцесорне керування;
Підходить для всіх видів навантажень, таких як резистивні, індуктивні, випрямлені навантаження та двигуни;
Струм і напруга заряду встановлюються в меню на передній панелі;
Відключення, що настроюється, без навантаження і режим енергозбереження;
Захист від короткого замикання, перевантаження та низького заряду батареї;
Інтелектуальний тривалий час резервного живлення;
Сумісність з генераторами та можливість налаштування інвертора та генератора.
У разі не повного відключення зовнішнього електроживлення, а просто зниження рівня напруги в мережі, користуючись вбудованим релейним стабілізатором напруги, ДБЖ ступінчасто піднімає напругу, тим самим підключене навантаження захищається від зниженої напруги в мережі. При підвищеній напрузі стабілізатор знижує його.
ДБЖ з правильною синусоїдою та зовнішнім акумулятором застосовують:
як джерела безперебійного живлення для газових або твердопаливних опалювальних котлів
ДБЖ для аварійного освітлення
для забезпечення резервного живлення серверних станцій та телекомунікаційного обладнання
UPS із чистою синусоїдою для циркуляційних насосів
як стабілізатор напруги з джерелом резервного живлення для потужних та високошвидкісних комп'ютерів
Як обрати ДБЖ для котлів опалення та систем аварійного освітлення?
Перед тим як купити ДБЖ з правильною (чистою) синусоїдою необхідно врахувати такі технічні характеристики:
Сумарна потужність електроприладів, які будуть підключені до ДБЖ. Параметр можна знайти у технічній документації кожної з одиниць обладнання.
Пускова потужність – кількість електроенергії, яку споживає прилад під час увімкнення. Для підключення ДБЖ до обладнання з високими пусковими струмами необхідно вибирати потужнішу модель безперебійника.
Необхідний час для автономної роботи від акумуляторної батареї. Визначається з індивідуальних потреб споживача. Для довгострокової автономної роботи слід обирати ДБЖ із чистою синусоїдою на виході, до якого можна підключити зовнішній акумулятор.
УВАГА! У цьому ДБЖ відсутній "наскрізний нуль". Будь ласка, переконайтеся, що Ваш опалювальний котел не вимагає джерела безперебійного живлення з "наскрізним нулем".
Типи зовнішніх акумуляторних батарей, які можна підключити до ДБЖ:
Свинцево-кислотний AGM. Ресурс роботи - до 400 циклів заряд/розряд
AGM (мультигель). Ресурс роботи – до 800 циклів заряд/розряд
Гелевий (Gel) акумулятор. Ресурс роботи – до 1200 циклів заряд/розряд
Літій залізо фосфатний акумулятор. Ресурс роботи до 7000 циклів заряд/розряд
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Індикація | Світлова |
| Кількість вихідних розеток | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Настінний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 29.8 кг |
| Висота | 520 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Технічні характеристики | |
| Час перемикання | 10 мс |
| Максимальна вхідна напруга | 294 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 140 В |
| Напруга акумулятору | 24 В |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Струм заряду | 50 А |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 29,8 |
| Вихідна потужність | 3600/2500 |
| Вихідна напруга | 220/230/240±5% |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% перероблення |
| Комплектація | ДБЖ із правильною синусоїдою, інструкція, гарантійний талон. |
| Форма вихідної напруги | правильна синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 004 ₴





