Контролер доступу GreenVision GV-CEM-005-S601
Контролер доступу (СКУД) — це пристрій, який аналізує інформацію з ідентифікатора та відкриває (або блокує) механізми системи безпеки. Найчастіше ці пристрої використовуються для керування замками, турнікетами чи шлагбаумами.
Тип - контролери доступу,
Вигляд монтажу - накладний,
Для встановлення - в приміщенні або на вулиці,
Індикація є,
Ємність - 2000,
Призначення - управління електрозамком,
Ступінь захисту - IP67,
Живлення – 12V/30mA,
Матеріал корпусу - метал,
Колір - металік, чорний.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | Світлова |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Загальні | |
| Висота | 20 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -45 град. |
| Напруга | 12 В |
| Живлення в режимі очікування | 30 мА |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 2000 |
| Довжина: | 120 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Комплектація | Контролер доступу, інструкція, гарантійний талон. |
| Контроль і керування доступом | Да |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Призначення | управління електрозамком |
| Живлення | 12/30 |
| Колір | металік, чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 865 ₴


