
Бездротова поворотна камера GV-201-IP-M-DOС30-30 SD
1 727 ₴
- В наявності
- Код: 30283
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бездротова поворотна камера GV-201-IP-M-DOС30-30 SD
Галузь застосування
IP камера відеоспостереження GV-201-IP-M-DOС30-30 SD під'єднується до бездротової мережі Wi-Fi, що дає змогу передавати відео та інші дані без необхідності прокладання кабелів для передавання даних. Для трансляції відеосигналу використовують стандартний мережевий протокол - TCP/IP, ONVIF, RTSP. IP камери крім охоронних функцій (відеоспостереження за об'єктом) здатні вирішувати наступні завдання:
віддалений моніторинг побутових або бізнес-процесів (наприклад, ви можете проконтролювати роботу няні, домробітниці та інше з екрану мобільного телефону на відстані);
відеофіксація позаштатних ситуацій (зображення з камер відеоспостереження допомагають викрити квартирних злодіїв, або розібратися в випадках шахрайства з грошовими купюрами в банках, магазинах та інше);
контроль робочого часу співробітників і багато іншого.
Для самостійної установки Вам доступні скорочена та докадна інструкції з встановлення обладнання. Але ми наполегливо рекомендуємо для встановлення нашого обладнання звернутися до фахівців.
Дана камера має функцію запису архівів на карту SD. Карта пам'яті не входить до комплектації!
Гарантія та доставка
Доставка товару здійснюється по всій території України в термін від 1 до 5 робочих днів. Гарантія 12 міс.
Повернення і обмін товару проводиться відповідно до Закону України "Про захист прав споживача".
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Застосування | Вулична |
| Роздільна здатність (Мп) | 6 |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Форм-фактор | Купольний |
| Загальні | |
| Вага | 2570 г |
| Висота | 360 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 204 мм |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 204 мм |
| Інтерфейси | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 6 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 2048x1536 |
| Робота з зображенням | |
| Виявлення руху | Так |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 95 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 95 град. |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Камера, інструкція, гарантійний талон, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 727 ₴









