ДБЖ (джерело безперебійного живлення) для роутерів/комутаторів GV-703-UPS-DC20-40W
Блок безперебійного живлення GV-703-UPS-DC20-40W у випадку екстрених або планових відключень електроенергії забезпечує автономну роботу наступного обладнання:
Wi-Fi роутери;
маршрутизатори;
термінали;
медіаконвертери;
та іншої низьковольтної апаратури.
Безперебійник для роутера 12 вольтів оснащений вбудованим акумулятором місткістю 20.0 Ah. На практиці Ваш роутер (залежно від споживання) зможе працювати без перерви до 10 годин.
Автономне живлення для роутера: принцип роботи
Роутер, ONU-термінал або інше обладнання приєднується до блоку безперебійного живлення через відповідний порт 5/9/12V.
Безперебійник підключається до мережі через стандартну розетку 220 V, виконуючи у звичайному режимі функції імпульсного блоку живлення.
При відключенні електроенергії із загальної мережі блон безперебійного живлення автоматично перемикається на режим роботи від акумуляторної батареї.
Після появи електроенергії АКБ автоматично заряджається блоком безперебійного живлення з мережі 220 V.
Переваги використання блока безперебійного живлення GV-703-UPS-DC20-40W:
час перемикання на резервне живлення 0 мс;
час до повного заряду вбудованої батареї - до 2 годин;
індикація режиму роботи та рівня заряду акумулятора;
захист акумулятора від недостатнього заряду або пере розрядження.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 20000 мАг |
| Індикація | Світлова |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB, LAN (Ethernet), DC |
| Кількість вихідних розеток | 5 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 40 Вт |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Максимальна потужність | 40 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 220 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 110 В |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Струм заряду | 3 А |
| Колір | Білий |
| Захист | |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | ДБЖ, інструкція, гарантійний талон, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 841 ₴




