Уголок монтажний GV CM-U180
Куточок монтажний GV CM-U180 призначений для кріплення електромагнітного замка GV LEMG-180 до скляних поверхонь.
Матеріал виготовлення — U-подібний металевий профіль.
Тип кріплення — накладний за допомогою болтів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 33 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,15 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Куточок монтажний, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 67 ₴



