Блок безперебійного живлення у боксі з АКБ GV-007-UPS-A-1203-8A-9Ah
Блок безперебійного живлення (ДБЖ) з АКБ GV-007-UPS-A-1203-8A-9Ah складається з імпульсного блоку живлення, який перетворює вхідну напругу 265 V (частота мережі – 50/60 Гц) до параметра DC 12-14 V акумулятора 12 V.
В комплект входить акумуляторна батарея ємністю 9 Ah.
Також у комплект входить пластиковий монтажний бокс - компактне та зручне рішення для безпечного та акуратного монтажу електричних компонентів. Виготовлений із міцного пластику, він забезпечує надійний захист від пошкоджень та вологи, що робить його ідеальним вибором для встановлення електричних компонентів усередині та зовні будівель.
Де застосовуються блоки безперебійного живлення GreenVison?
Системи відеоспостереження
Електричні замки та домофони
Охоронні системи та сигналізація
Контроль доступу
Світильники, світлодіодні стрічки та лампочки з джерелом живлення 12 вольтів
Інші слабо точні системи 12 вольтів
На зовнішній панелі корпусу ДБЖ GV-007-UPS-A-1203-8A-9Ah встановлено світлодіодну індикацію режимів роботи. Безперебійний блок живлення GV-007-UPS-A-1203-8A-9Ah імпульсний, одноканальний, в алюмінієвому корпусі.
Джерело безперебійного живлення має струм навантаження – 8 А. ДБЖ надійно захищений від короткого замикання на виході, перевантажень по струму, а також від перезаряду або передчасного розряду акумуляторної батареї.
Перфорований корпус сірого кольору створює природну вентиляцію, що захищає джерело живлення GV-007-UPS-A-1203-8A-9Ah від перегрівів.
До комплекту входять:
Блок безперервного живлення GV-007-UPS-A-1203-8A
Акумулятор AGM LPM 12V - 9 Ah
Бокс пластиковий монтажний 320х250х125 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Ємність акумулятору | 9 мАг |
| Індикація | Світлова |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 125 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 100 Вт |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Допустима пікова потужність | 100 Вт |
| Максимальна потужність | 100 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 265 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 190 В |
| Струм заряду | 8 А |
| Колір | Білий |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Ступінь захисту IP | 55 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Блок безперебійного живлення, інструкція, гарантійний талон, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 793 ₴




