
Комплект резервного живлення LP (LogicPower) ДБЖ + мультигелева батарея (UPS B1500 + АКБ MG 2880Wh)
28 203 ₴
- Немає в наявності
- Код: 19806
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
Комплект ДБЖ+АКБ безперебійного живлення для електрообладнання та аварійного освітлення із зовнішньою батареєю Комплект резервного живлення LogicPower ДБЖ B1500 + мультигелева батарея 2880Wh розроблено та введено в експлуатацію для забезпечення безперебійного живлення електричних газових котлів, систем відеоспостереження, комп'ютерної техніки та інших пристроїв, що працюють у режимі 24/7/365. Комплект може бути використаний як джерело безперебійного живлення для бомбосховища. Джерело безперебійного живлення з правильною синусоїдою потужністю 1500/1050 VA/W виконує 2 основні функції: стабілізація напруги (на вході - 140-275V, на виході - 220±10%V) та перетворення постійного струму від акумулятора на джерело змінної напруги 220V. UPS системи безперебійного живлення керується мікропроцесором. Акумулятор забезпечує подачу електроенергії в режимі резервного живлення. Система безперебійного живлення для квартири - комплект ДБЖ+АКБ обладнана акумуляторною батареєю типу мультигель AGM. Схема підключення комплекту резервного живлення ДБЖ + АКБ Мережа електроживлення 220V – джерело безперебійного живлення із зовнішнім акумулятором – споживач живлення. Система підключення ДБЖ до мережі – стандартна євровилка Тип підключення акумулятора – клеми Тип підключення споживача живлення – стандартна євророзетка Комплект резервного живлення встановлюється та підключається стаціонарно. Усі функції: від стабілізації напруги до заряджання акумулятора виконуються автоматично. УВАГА! Якщо у вашій схемі підключення є обладнання з високими пусковими струмами, коефіцієнт запасу силового навантаження збільшиться. Перед тим, як купити безперебійник, обов'язково проконсультуйтеся зі спеціалістами. До комплекту входять: ДБЖ з правильною синусоїдою 24V LPY-B-PSW-1500VA+(1050Вт) 10A/15A 2 х Акумулятор мультигелевий LPM-MG 12V - 120 Ah
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 120 мАг |
| Індикація | Світлова |
| Кількість вихідних розеток | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 445 мм |
| Довжина | 409 мм |
| Ширина | 176 мм |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 140 В |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Тип акумулятора | AGM |
| Струм заряду | 24 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7.6 |
| Вихідна потужність | 1500/1050 |
| Вихідна напруга | 220±10% |
| Гарантійний термін | 24 - на ДБЖ, 12 - на АКБ |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% перероблення |
| Комплектація | Комплект резервного живлення ДБЖ + мультигелева батарея, інструкція, гарантійний талон. |
| Форма вихідної напруги | правильна синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 203 ₴



