ДБЖ (джерело безперебійного живлення) для роутерів/комутаторів LP-418PRO Джерело безперебійного живлення (ДБЖ) LP-418PRO у разі екстрених або планових відключень електроенергії забезпечує автономну роботу наступного обладнання: Wi-Fi роутери маршрутизатори термінали медіаконвертери та іншої низьковольтної апаратури Безперебійник для роутера 12 вольт оснащений вбудованим акумулятором ємністю 8000 mAh. На практиці Ваш роутер (залежно від споживання) зможе працювати без перерви до 8 годин. Автономне живлення для роутера: принцип роботи Роутер, ONU-термінал або інше обладнання приєднується до ДБЖ через відповідний порт 5/9/12V. Безперебійник підключається до мережі через стандартну розетку 220 V, виконуючи у звичайному режимі функції імпульсного блоку живлення. При вимкненні електроенергії із загальної мережі ДБЖ автоматично перемикається на режим роботи від акумуляторної батареї. Після появи електроенергії АКБ автоматично заряджається джерелом безперебійного живлення з мережі 220 V. Переваги використання ДБЖ для роутерів/комутаторів LP-418PRO Підтримує технологію POE (для передачі живлення через роз'єм RJ45) на 15В і 24В. Час перемикання на резервне живлення 0 мс. Час до повного заряду вбудованої батареї - до 2 годин. Індикація режиму роботи та рівня заряду акумулятора. Захист акумулятора від недостатнього заряду або перерозряду
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 8000 мАг |
| Індикація | Світлова |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB, LAN (Ethernet), DC |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.35 кг |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 18 Вт |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Максимальна потужність | 18 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 265 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 85 В |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Струм заряду | 2 А |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,35 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | ДБЖ, інструкція, гарантійний талон, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 994 ₴






