
DEYE for LP Гібридний трифазний інвертор SUN-20K-SG01HP3-EU-AM2
113 035 ₴
- В наявності
- Код: 30381
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
DEYE for LP Гібридний трифазний інвертор SUN-20K-SG01HP3-EU-AM2
Гібридний трифазний інвертор SUN-20K-SG01HP3-EU-AM2
Мережевий інвертор для сонячних батарей (гібридний, трифазний) призначено, як для домашнього, так і для комерційного використання.
Найкращі інвертори для сонячних батарей максимально ефективно перетворюють і розподіляють електроенергію, згенеровану фотомодулями.
Гібридний інвертор 3 фази здатний автоматично керувати джерелами електричної енергії:
Сонячні панелі;
Мережа;
Акумуляторні батареї.
У момент активної генерації (світловий день) інвертор спрямовує електроенергію на живлення споживачів й на зарядку акумуляторів.
У темний час доби, коли генерація слабка або нульова, інвертор перенаправляє споживачів на живлення від акумуляторних батарей.
У разі, якщо потужності генерації від сонячних панелей або акумуляторів недостатньо, система може переключитися на режим живлення від загальної мережі.
Особливістю інвертора є його багатофункціональний силовий порт. За допомогою ручних налаштувань у меню інвертора він може бути використаний як вхід або вихід, що надає безліч варіантів для налаштування сонячних електростанцій під різні потреби.
Цей гібридний інвертор для сонячних батарей дає змогу під'єднувати різні типи акумуляторів: (AGM, GEL, LiFePO4) для створення системи зберігання енергії, що підходить для вашого об'єкта.
Наявність портів RS485/CAN спрощує спільну роботу інвертора з акумуляторами, і інвертор дає змогу налаштовувати заряд і розряд відповідно до типу батарей, що подовжує їхній термін служби та забезпечує безпеку.
Гібридний інвертор для сонячних панелей має функцію зарядки акумуляторів від генератора, яка може бути налаштована відповідно до ваших потреб.
Через багатофункціональний силовий порт інвертора можна під'єднати генератор. Ручні налаштування інвертора дають змогу встановити час роботи від генератора, а також інші параметри для забезпечення ефективної та безпечної експлуатації обладнання.
Цей гібридний інвертор для альтернативної енергетики оснащено LCD-дисплеєм із сенсорним керуванням, що спрощує налаштування та управління ним. За допомогою комплектного WiFi модуля можна здійснювати моніторинг роботи інвертора і сонячної електростанції через хмарний сервіс Deye, включно з відстеженням генерації сонячних панелей, споживання електроенергії, стану акумулятора і роботи генератора.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AGM |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Максимальна потужність | 22000 Вт |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -40 град. |
| Номінальна потужність | 20000 Вт |
| Номінальна вхідна напруга | 1000 В |
| Номінальна вихідна напруга | 230 В |
| Номінальний струм | 30.4 А |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Кількість фаз живлення | 3 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 30.5 кг |
| Висота | 638 мм |
| Довжина | 237 мм |
| Ширина | 408 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 30,5 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Комплектація | Гібридний трифазний інвертор, інструкція, гарантійний талон. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 113 035 ₴

