BMS плата LTO 48V 20S 100A симметрия
BMS плата 48V 20S 100A симетрія - захищає літій-тітанатную акумуляторну батарею, запобігаючи її вихід за межі безпечної роботи. Також, плата 48V 20S 100A симетрія, гарантує безпеку підключення / відключення навантаження, гнучке управління навантаженням, захищає акумуляторну батарею від:
- перевантаження по струму;
- перенапруження (під час зарядки);
- падіння напруги нижче допустимого рівня (під час розряду);
- перегріву;
- переохолодження;
- витоку струму.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 18 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній поріг напруга | 56 V |
| Вага (кг) | 0,595 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина: | 177 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Комплектація | BMS плата, інструкція, гарантійний талон. |
| Нижній поріг напруги | 34 V |
| Номінальну напругу | 48 V |
| Число каналів | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 188 ₴


