Акумулятор LP LiFePO4 12V (12,8V) - 280 Ah (3584Wh) (BMS 150A/75A) пластик
Акумулятори нового покоління LiFePO4 мають високий ККД (до 94%) і широкий діапазон робочих температур (-15 ~ +60°C).
Акумулятори LiFePO4 швидко заряджаються і мають компактні розміри.
Літієва батарея, як система зберігання енергії, має високий рівень екологічності та широкий спектр застосування.
У порівнянні зі свинцево-кислотними акумуляторами LiFePO4 мають більш тривалий термін експлуатації (у 25 разів), при цьому вони в 2 рази легші за свинцеві АКБ, мають високу струмовіддачу. Акумулятор цього типу не самозаймається і не токсичний.
Акумулятори LiFePO4 мають дуже низький саморозряд, 20% ємності, при зберіганні понад 10 років.
Якщо Вам потрібен акумулятор, і Ви не знаєте, який кращій, обирайте літій-залізо-фосфатні акумуляторні батареї від LogicPower.
УВАГА!
Акумулятор LP заборонено використовувати як стартерний АКБ в автомобілях! Не рекомендовано під'єднувати до ДБЖ!
Гарантії якості та технічна підтримка
Акумулятори LiFePO4 LogicPower виробляються на території України за технологіями провідних світових виробників літієвих АКБ.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 280 А. г |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Напрацювання | 7000 циклів заряду |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Струм заряду | 75 А |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 24.7 кг |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 485 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 24,7 |
| Гарантійний термін | 60 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Комплектація | Акумулятор, інструкція, гарантійний талон. |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик |
| Напруга | 12 (12,8) |
| Пусковий струм | 300 A |
| Тип струмовиведення | М8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 188 ₴


