Система керування й балансування BMS LiFePO4 12 V 4S 25 A Симетрія забезпечує індивідуальний контроль напруги та опору кожного елемента акумулятора, розподіляє струми між складовими акумуляторної батареї під час зарядного процесу, контролює струм розряду, визначає втрату ємності від дисбалансу, гарантує безпечне під'єднання/вимкнення навантаження.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.13 кг |
| Висота | 12 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 61 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній поріг напруга | 14.6 V |
| Вага (кг) | 0,13 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Комплектація | BMS плата, технологія, гарантійний талон. |
| Нижній поріг напруги | 10 V |
| Номінальну напругу | 12 V |
| Число каналів | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 839 ₴


