Комплект резервного живлення LogicPower B1500 White + літієва (LiFePO4) батарея 1280Wh
Комплект ДБЖ+АКБ безперебійного живлення для електрообладнання й аварійного освітлення із зовнішньою батареєю
Комплект резервного живлення LogicPower ДБЖ з правильною синусоїдою 12 V LPM-PSW-1500VA (1050 Вт) White + Акумулятор LP LiFePO4 12,8V — 100 Ah (1280Wh) (BMS 100A/50А) пластик Smart BT розроблений і введений в експлуатацію для забезпечення безперебійного живлення електричних газових котлів, систем відеоспостереження, комп'ютерної техніки та інших пристроїв, які працюють у режимі 24/7/365. Комплект може бути використаний як джерело безперебійного живлення для бомбокутчища.
Джерело безперебійного живлення з правильною синусоїдою потужністю 1500/1050 VA/W виконує 2 основні функції: стабілізація напруги (на вході — 150-280 V, на виході — 230±10%V) і перетворення постійного струму від акумулятора на джерело змінної напруги 220 V. UPS системи безперебійного живлення керується мікропроцесором. Акумуляторна батарейка забезпечує подавання електроенергії в режимі резервного живлення.
Система безперебійного живлення для квартири — комплект ДБЖ + АКБ обладнана акумуляторною батареєю типу LiFePO4.
Схема під'єднання комплекту резервного живлення ДБЖ + АКБ
Мережа електроживлення 220V — джерело безперебійного живлення із зовнішнім акумулятором — споживач.
Система під'єднання ДБЖ до мережі — стандартна євровилка
Тип під'єднання акумулятора — клеми
Тип під'єднання споживача живлення — стандартна євророзетка
Комплект резервного живлення встановлюється й під'єднується стаціонарно. Усі функції: від стабілізації напруги до заряджання акумуляторної батареї виконуються автоматично.
УВАГА! Якщо у вашій схемі під'єднання є обладнання з високими пусковими струмами, коефіцієнт запасу силового навантаження збільшиться.
Акумулятори батареї Logicpower LiFePO4 мають низку переваг для експлуатації: низький саморозряд, швидке заряджання, великий ресурс циклів, компактні розміри.
Комплект містить:
ДБЖ з правильною синусоїдою 12V LPM-PSW-1500VA (1050 Вт) White — 1 шт.
Акумулятор LP LiFePO4 12,8V — 100 Ah (1280Wh) (BMS 100A/50А) пластик Smart BT — 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 100 мАг |
| Індикація | Світлова |
| Кількість вихідних розеток | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 22.65 кг |
| Висота | 350 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 255 мм |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Максимальна вхідна напруга | 280 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 150 В |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Струм заряду | 20 А |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 - на ДБЖ, 60 - на АКБ |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Комплектація | Комплект резервного живлення ДБЖ + літієва батарея, інструкція, гарантійний талон. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 039 ₴




