Акумулятор LP LiFePO4 12V-230 Ah (BMS 150A/75A) пластик для ДБЖ
Акумулятори нового покоління LiFePO4 мають високий ККД (до 94%), низький саморозряд і широкий діапазон робочих температур (-15 ~ +60°C).
Акумулятори LiFePO4 швидко заряджаються і мають компактні розміри.
Все сказане вище робить LiFePO4 незамінними для тих, хто шукає кращий літієвий акумулятор для ДБЖ.
Принцип роботи ДБЖ із зовнішнім акумулятором побудовано таким чином, що коли із загальної мережі зникає електроенергія, акумулятор віддає накопичену ємність споживачеві (відбувається розряд батареї), а потім, після включення живлення в мережу ДБЖ автоматично заряджає акумулятор.
Практичне застосування показало, що універсальний LiFePO4 акумулятор сумісний не з усіма типами ДБЖ. Більшість стандартних джерел безперебійного живлення «не бачать» розряджений літієвий АКБ, і, як наслідок, не заряджають його.
Якщо Вам потрібен акумулятор для ДБЖ, і Ви не знаєте, який краще, вибирайте літій-залізо-фосфатні акумуляторні батареї для безперебійника від LogicPower.
Технічні фахівці LogicPower розробили та впровадили унікальну схему, яка дозволяє всім модифікаціям джерел безперебійного живлення без проблем заряджати акумулятори LiFePO4.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 230 А. г |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Напрацювання | 7000 циклів заряду |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Струм заряду | 75 А |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 19 кг |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 480 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 19 |
| Гарантійний термін | 60 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Комплектація | Акумулятор, Інструкція, Гарантійний талон |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик |
| Напруга | 12 (12,8) |
| Тип струмовиведення | T11 (під болт М8) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 875 ₴



