
Антивандальна IP-камера GreenVision GV-164-IP-FM-DOA50-15 POE 5MP (Lite)
2 816 ₴
- В наявності
- Код: 17936
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Антивандальна IP-камера GreenVision GV-164-IP-FM-DOA50-15 POE 5MP (Lite)
IP камера GV-164-IP-FM-DOA50-15 POE 5MP застосовується в системах охоронного відеоспостереження в приватних або багатоквартирних будинках, офісах або на виробництві.
Камера виготовляється у металевому корпусі, що робить її зручною для монтажу та надійною в експлуатації.
Модель підтримує мережний інтерфейс RJ45 (можливість віддаленого доступу до настройок та перегляду відео) та технологію передачі живлення та сигналу однією лінією кабелів PoE (802.3af).
Функціональні можливості GV-164-IP-FM-DOA50-15 POE 5MP дозволяють записувати не тільки відео, а й звук.
Інтелектуальні можливості моделі дозволяють налаштувати приватні зони. Камера вміє з високою точністю виявляти людей та рух об'єктів. При необхідності користувач може налаштувати функцію отримання тривожних повідомлень по руху.
Технічні характеристики.
Камера відеоспостереження працює на основі матриці 1/2.8 Low illumination CMOS Sensor.
Камери відеоспостереження з такою матрицею швидко реагують на зміну середовища (рух) при оптимальному підключенні до мережі й генерують кольорове зображення високої якості в темний час доби.
Роздільна здатність зображення - 5.0 МП дозволяє отримати картинку у форматі 2592x1944
Об'єктив із фіксованим фокусом 2.5 мм. Кут огляду по горизонталі 130°.
Автоматична зміна режиму день/ніч, дальність до 15 метрів.
Формат стиснення H.264, H.265 дає змогу заощаджувати місце на жорсткому диску без явної втрати якості при архівації записів із камер відеоспостереження.
Камера сумісна з обладнанням інших виробників.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 15 м |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Застосування | Вулична |
| Роздільна здатність (Мп) | 5 |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Форм-фактор | Купольний |
| Формат стиснення | H. 265, H. 264 |
| Загальні | |
| Вага | 300 г |
| Висота | 65 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 120 мм |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP65 |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Живлення | PoE |
| Колір | Білий |
| Ширина | 65 мм |
| Інтерфейси | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 5 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 2592x1944 |
| Чутливість | 0.05 люкс |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Кут огляду по вертикалі | 130 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 130 град. |
| Фокусна відстань | 2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Камера, інструкція, гарантійний талон, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 816 ₴
