BMS плата LiFePO4 36V 12S Dis 60 A Ch 30A
Система керування й балансування BMS LiFePO4 36V 12S 30A симетрія, забезпечує індивідуальний контроль напруги та опору кожного елемента акумулятора, розподіляє струми між складовими акумуляторної батареї під час зарядного процесу, контролює струм розряду, визначає втрату ємності від дисбалансу, гарантує безпечне під'єднання/вимкнення навантаження.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга | 36 В |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 16 мм |
| Довжина | 82 мм |
| Ширина | 61 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній поріг напруга | 43.8 V |
| Вага (кг) | 0,19 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Smart BMS плата, інструкція, гарантійний талон |
| Нижній поріг напруги | 30 V |
| Номінальну напругу | 36 V |
| Число каналів | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 438 ₴


