Кнопка виходу
Стильні та компактні кнопки виходу GreenVision – ефективне та доступне рішення для Вашої системи контролю доступу.
Кнопки виходу використовують для керування електричними замками, ролетами, комірами, шлагбаумами тощо.
Якісне виконання та надійний механізм кнопки виходу гарантують надійну та довгострокову експлуатацію, позбавивши Вас проблем із "заклинюванням" запірного механізму.
Не зношуються;
Не ламаються;
Не засмічуються;
Стійкі до агресивних рідин, що використовують для дезінфекції.
Кнопка виходу – розумне рішення для людей, які звикли купувати якісні товари за мінімальною ціною.
Модель отримує запит на відкриття дверей контактним способом (натискання).
Тип встановлення - накладний.
Діапазон робочих температур: від - 10°C до + 55°C.
Джерело живлення - до DC36V.
Матеріал виготовлення корпусу – метал.
Колір - сріблястий.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Напруга | 12 В |
| Загальні | |
| Вага | 200 г |
| Висота | 25 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 83 мм |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Матеріал | Метал |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Комплектація | Кнопка виходу, інструкція, гарантійний талон. |
| Тип | кнопки виходу |
| Тип покриття | хромована сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 212 ₴




