
Комплект резервного живлення для котла LP (LogicPower) ДБЖ + гелева батарея (UPS W500 + АКБ GL 480W)
8 686 ₴
- Немає в наявності
- Код: 14014
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
Комплект резервного живлення для котла LP (LogicPower) ДБЖ + гелева батарея (UPS W500 + АКБ GL 480W)
Комплект ДБЖ+АКБ безперебійного живлення для електрообладнання та аварійного освітлення із зовнішньою батареєю
Комплект резервного живлення LogicPower ДБЖ W500 + гелева батарея 520W розроблено та введено в експлуатацію для забезпечення безперебійного живлення електричних газових котлів, систем відеоспостереження, комп'ютерної техніки та інших пристроїв, що працюють у режимі 24/7/365. Комплект може бути використаний як джерело безперебійного живлення для бомбосховища.
Джерело безперебійного живлення з правильною синусоїдою потужністю 500/350 VA/W виконує 2 основні функції: стабілізація напруги (на вході - 140-275V, на виході - 220±10%V) та перетворення постійного струму від акумулятора на джерело змінної напруги 220V. UPS системи безперебійного живлення керується мікропроцесором. Акумулятор забезпечує подачу електроенергії в режимі резервного живлення.
Час автономної роботи електроустаткування у разі відключення живлення із загальної мережі:
24 години для роутера,
5 годин для ноутбука,
4 години для телевізора,
3 години для опалювального котла,
2 години для ПК,
14 зарядів гаджетів.
Система безперебійного живлення для квартири - комплект ДБЖ+АКБ обладнана акумуляторною батареєю типу GEL.
Схема підключення комплекту резервного живлення ДБЖ + АКБ
Мережа електроживлення 220V – джерело безперебійного живлення із зовнішнім акумулятором – споживач живлення.
Система підключення ДБЖ до мережі – стандартна євровилка
Тип підключення акумулятора – клеми
Тип підключення споживача живлення – стандартна євророзетка
Комплект резервного живлення встановлюється та підключається стаціонарно. Усі функції: від стабілізації напруги до заряджання акумулятора виконуються автоматично.
ДБЖ LPY-W-PSW-500VA + (350Вт) 5A/10A в металевому корпусі має наступні технічні характеристики:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 40 мАг |
| Індикація | Світлова |
| Кількість вихідних розеток | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Настінний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 440 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 140 В |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Струм заряду | 10 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.5 |
| Вага (кг) | 17,7 |
| Вихідна потужність | 500/350 |
| Вихідна напруга | 220±10% |
| Гарантійний термін | 24 - на ИБП, 18 - на АКБ |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Комплектація | Комплект резервного живлення для котла ДБЖ + гелева батарея, інструкція, гарантійний талон. |
| Тип акумулятора | гелевий |
| Форма вихідної напруги | правильна синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 686 ₴





