
Тепловий насос інверторне повітря-вода LP INV-9
127 576 ₴
- В наявності
- Код: 23175
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тепловий насос інверторне повітря-вода LP INV-9
Тепловий насос повітря — вода — ефективна й економна альтернатива автономним котлам для опалення вдома.
Як працює тепловий насос повітря-вода? Принцип роботи насоса побудований на використанні фреону, який забирає тепло з атмосферного повітря та передає його воді в системі опалення.
Інверторний тепловий насос LP INV-9 — ефективне рішення для встановлення в приміщеннях з обмеженим простором. Компресорний блок із вбудованим теплообмінником фреон — вода розташовується зовні.
Інверторні теплові насоси встановлюють в приватних будинках, невеликих магазинах, офісних приміщеннях, мінікателях та інших приміщеннях.
Площа обігрівання — від 70 до 140 м2. Для точного розрахунку опалюваної площі необхідно враховувати:
тепловтрати в приміщенні
тип системи опалення
кліматичну зону встановлення теплового насоса
та інші чинники
Купити тепловий насос із гідромодулем повітря вода: плюси та мінуси
Переваги інверторного теплового насоса:
Економність в експлуатації
Плавна зміна потужності, що дає змогу отримати більшу ефективність роботи спільно з автоматикою системи опалення.
Немає перевантаження електромережі під час запуску обладнання.
Простота та комфортність в експлуатації. Тепловий насос повітря вода для квартири, дому або бізнесу не вимагає спеціального обслуговування під час використання.
Інтелектуальна система віддаленого керування дає змогу настроювати основні параметри та контролювати роботу теплового насоса, під'єднавшись до нього через Wi-Fi за допомогою контролера, який входить до стандартної комплектації.
Мінуси:
Без захисту від вимкнення електрики, вода в зовнішньому блоці може замерзнути.
Збільшена вартість проти теплових насосів старт-стоп.
Чому опалення будинку тепловим насосом повітря — вода енергоефективне та економічно вигідне рішення Вашого будинку чи бізнесу?
Вигідна інвестиція в енергонезалежність. Купити тепловий насос повітря вода в Україні означає встановити в будинку, квартирі або офісі ефективну та недорогу систему опалення.
Тепловий насос споживає вчетверо менше електроенергії, ніж електричний котел опалення.
Швидка окупність і тривалий термін експлуатації. Тепловий насос повітря вода, ціна якого, на перший погляд, може здатися Вам нерентабельною, окупається впродовж 1-5 років експлуатації.
Ви ефективно експлуатуватимете тепловий насос типу повітря-вода впродовж 15 років. Наша компанія надає офіційну гарантію від виробника терміном 24 місяці.
Використання інноваційних технологій — впевнений крок до стабільності та енергетичної незалежності від державної політики розрахунку тарифів на опалення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 43 град. |
| Максимальна температура подачі теплоносія | 60 °С |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Напруга | 240 В |
| Тип теплового насоса | Повітря - вода |
| Рівень шуму | 44 дБ |
| Електрична потужність | 8.8 кВт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 72 кг |
| Висота | 700 мм |
| Ширина | 435 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 1115 мм |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Тепловий насос, інструкція, гарантійний талон, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 127 576 ₴





