Наружная IP камера GV-108-IP-E-СOS50-25 POE 5MP
Принцип роботи IP камери відеоспостереження GV-108-IP-E-СOS50-25 POE 5MP будується на використанні передачі потокового зображення по дротових мережах. Для трансляції відеосигналу використовують стандартний мережевий протокол - IPv4, HTTP, TCP/IP, FTP, NTP, RTSP, UDP, SMTP, DNS, DDNS, ONVIF 2,4, App-BitVision. IP камери крім охоронних функцій (відеоспостереження за об"єктом) здатні вирішувати такі завдання, як:
віддалений моніторинг побутових або бізнес-процесів (наприклад, ви можете проконтролювати роботу няні, домробітниці і т.д. з екрану мобільного телефону на відстані);
відеофіксація позаштатних ситуацій (зображення з камер відеоспостереження допомагають викрити квартирних злодіїв, або розібратися в випадках шахрайства з грошовими купюрами в банках, магазинах і т.д.);
контроль приходу і відходу співробітників на роботу і багато іншого.
Для самостійної установки Вам доступні та інструкції з встановлення обладнання. Але ми наполегливо рекомендуємо для встановлення нашого обладнання звернутися до фахівців.
Технічні характеристики
Камера відеоспостереження працює на основі матриці 1/2.8 SONY Starvis Back-illuminated CMOS Sensor;
Процесор - HI3516A;
Роздільна здатність зображення (2592x1944);
Об"єктив фіксований з фокусом 2.8 мм;
Світлочутливість камери - 0.001 Lux;
Модель обладнана вбудованою LED підсвіткою дальністю – 25 метрів;
Управляється з мобільних пристроїв за допомогою спеціального додатку для iPhone і Android;
Тип корпусу - циліндричний.
Гарантія та доставка
Доставка товару здійснюється по всій території України в термін від 1 до 5 робочих днів. Гарантія 12 міс.
Повернення і обмін товару проводиться відповідно до Закону України "Про захист прав споживача".
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність LED підсвічування | 25 м |
| Застосування | Вулична |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Циліндричний (bullet) |
| Формат стиснення | H. 265, H. 264 |
| Загальні | |
| Вага | 470 г |
| Висота | 66 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Довжина | 170 мм |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Колір | Чорно-білий |
| Ширина | 66 мм |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 5 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 2592x1944 |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 110 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 110 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,47 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Комплектація | Зовнішня IP камера, інструкція, гарантійний талон. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴










