Балансир для акумуляторних батарей LP 96V
Балансир для акумуляторних батарей LP 96V — це електронний пристрій, розроблений для підтримки однакового рівня заряду всіх елементів у системах, що складаються з декількох акумуляторних батарей. Він відіграє важливу роль у забезпеченні оптимальної продуктивності та довговічності акумуляторів.
Якщо два акумулятори з'єднані в ланцюг, то перший може розрядитися швидше, а другий забере більше енергії, ніж йому потрібно. Для того, щоб вони працювали довго, без википання та інших проблем, необхідний балансир, який контролюватиме процеси, розподіляти правильно напругу та допомагати акумуляторам слугувати якомога довше.
Балансир акумулює інформацію про напругу елементів і регулює заряджання та розряджання в такий спосіб, щоб усі акумулятори досягли однакового рівня заряду. Це запобігає перезаряджанню або перерозряджанню, що може призвести до пошкодження батареї.
Застосування:
сонячна та вітроенергетика;
вантажні автомобілі з двома акумуляторами;
електротранспорт та ін.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга | 96 В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.94 кг |
| Висота | 44 мм |
| Довжина | 128 мм |
| Ширина | 66 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,94 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% перероблення |
| Комплектація | Балансир для акумуляторних батарей, інструкція, гарантійний талон. |
| Тип | Акумулятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 870 ₴

