
Зарядний пристрій для акумуляторів LiFePO4 3.2V (3.65V)-80A-256W-LED
15 502 ₴
- В наявності
- Код: 20316
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядний пристрій для акумуляторів LiFePO4 3.2V (3.65V)-80A-256W-LED
Зарядний пристрій використовують для заряджання літій-залізо-фосфатних акумуляторів.
Для зарядки LiFePO4 акумуляторів за допомогою спеціальних пристроїв використовують наступний алгоритм: постійний струм/постійна напруга. Такий принцип забезпечує швидке заряджання АКБ без ризику перезарядження.
Щоб продовжити термін служби та уникнути пошкодження батареї, літій-залізо-фосфатні акумулятори не рекомендується заряджати пристроями, призначеними для інших типів АКБ.
Технічні характеристики.
Вхідна напруга: AC 110-240 V;
Вихідна напруга: 3.2 V;
Вихідний струм: 80 A;
Індикація: LED.
Гарантії та доставка.
Доставка товару здійснюється по всій території України у строк від 1 до 5 робочих днів. Гарантія [Гарантия, мес] міс.
Для отримання товару заповніть заявку на сайті. Терміни та спосіб доставки, а також форма оплати замовлення обумовлюються під час оформлення замовлення.
Повернення та обмін товару здійснюється відповідно до Закону України "Про захист прав споживача".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга зарядки | 3.2 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Тип індикатора | Світлодіод |
| Струм заряду | 80 А |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 142 мм |
| Довжина | 226 мм |
| Маса | 3.79 кг |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 3,79 |
| Вхідна напруга | 110-240 |
| Вихідна потужність | 256 |
| Вихідна напруга | 3.2 |
| Вихідний струм | 80 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% перероблення |
| Індикація | LED |
| Комплектація | Зарядний пристрій для акумуляторів, інструкція, гарантійний талон. |
| Номінальна робоча напруга | 220 V |
| Тип | зарядні пристрої для АКБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 502 ₴




