POE подовжувач GV-01\04 60W
POE подовжувач GV-01\04 60W - високоякісний PoE (Power over Ethernet) подовжувач, сумісний зі стандартами IEEE 802.3af та IEEE 802.3at.
До подовжувача можна підключити 4 камери відеоспостереження або 3 камери і ще один подовжувач. Таким чином, відстань передачі якісного сигналу в системі відеоспостереження можна збільшити в кілька разів.
Подовжувач PoE сигналу широко застосовується в системах відеоспостереження і має унікальну здатність передавати живлення та дані по єдиному кабелю, що забезпечує зручність встановлення та економію ресурсів.
Розпізнавання та підтримка підключеної техніки здійснюється автоматично, що забезпечує простоту налаштування та експлуатації.
PoE подовжувач - надійне рішення для передачі даних та живлення на значні відстані при побудові професійних систем відеоспостереження та інших охоронних систем.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 34 мм |
| Ширина | 148 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,16 |
| Вхідна напруга | 44V-57V/60W |
| Гарантійний термін | 12 |
| Довжина: | 95 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Кількість LAN портів | 10/100 |
| Комплектація | POE подовжувач, інструкція, гарантійний талон. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Загальна кількість портів | 5 шт |
| Підтримка PoE | Да |
| Стан | Нове |
| Тип | Кабель |
| Тип комутатора | Некерований |
| Форм-фактор | Навісний |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 811 ₴




