Панель виклику AHD GV-003-J-PV10-120 black
Виклична панель домофона виконує функції переговорного пристрою. Крім того, кольорова аналогова відеокамера з роздільною здатністю 1280х720 забезпечує цілодобовий контроль зони вхідних дверей. Камера оснащена об'єктивом із фіксованим фокусом 2,4 мм.
Панель виклику домофона зовнішня - це:
Можливість спілкуватися з відвідувачами на відстані
Право дозволяти або обмежувати третім особам доступ до приміщення за допомогою спеціальних кодованих ключів
Фіксація того, що відбувається біля вхідних дверей, та архівація відео та фото «по руху»
Панель виклику домофона: критерії якості GreenVision?
Висока ефективність роботи в умовах високих та низьких температур.
Клас захисту корпусу від зовнішніх впливів навколишнього середовища не нижче IP65, що дозволяє уникнути потрапляння всередину вологи, пилу, бруду тощо.
Висока стійкість корпусу до механічних дій.
Антивандальне та протиударне (ударостійкий метал або пластик, можливість врізного монтажу, камера із захисним склом) гарантує надійний захист панелі виклику та довгий термін її експлуатації.
Матеріал виготовлення корпусу панелі виклику має антикорозійне покриття.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Аудіопанель виклична |
| Колір корпусу | Чорний |
| Загальні | |
| Висота | 18 мм |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Живлення | Мережа 12В |
| Живлення в режимі очікування | 150 мА |
| Ширина | 48 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 260.0 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Довжина: | 133.0 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Панель виклику, інструкція, гарантійний талон, паковання |
| Матеріал | Метал |
| Мінімальна робоча температура | -40.0 |
| Підсвітка | до 3 |
| Кут огляду | 120 |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 170 ₴









