
Зовнішня IP камера GreenVision GV-169-IP-MC-COA50-20 4G
6 189 ₴
- В наявності
- Код: 19577
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зовнішня IP камера GreenVision GV-169-IP-MC-COA50-20 4G
Камера відеоспостереження вулична із SIM карткою – бездротова Wi-Fi IP камера з можливістю повної автономної роботи в місцях, де є проблеми з інтернет підключенням.
Універсальна 4g камера відеоспостереження має 2 способи підключення до мережі Інтернет та архівації відеозаписів:
Підключення через Wi-Fi. Відео записується на карту пам'яті SD.
Зв'язок через SIM картку (бездротовий 4g модем). Архівування відео на карту пам'яті SD.
Запис на карту SD здійснюється локально (карта вставляється в слот на камері відеоспостереження) або віддалено (на комп'ютер, планшет, мобільний телефон через програму P2PHIClient). У налаштуваннях можна встановити запис "по руху" або "постійно".
Вулична камера відеоспостереження з інтернетом від SIM-картки: де можна встановлювати?
Садиба або дача
Двір багатоквартирного будинку
Офісний та бізнес-центр
Автостоянка чи гараж
Будівельні об'єкти
та інші об'єкти інфраструктури
Переваги встановлення IP камер з 4g модемом:
Висока якість зображення в роздільній здатності 5МП (2560 х 1920 P 20FPS)
Інтелектуальний датчик руху
Точне реагування «по руху» без зайвих спрацьовувань на довкілля
Можливість налаштування функції «фото по руху» з надсиланням тривожного повідомлення із зображенням на мобільний телефон
Формат стиснення нового покоління конвертує стисло відео без явної втрати якості
Можливість підключення до резервних джерел живлення (сонячна панель, акумулятор 12V)
Технічні характеристики GV-169-IP-MC-COA50-20 4G
Камера відеоспостереження працює на основі матриці 1/2.7 SONY CMOS Sensor;
Роздільна здатність зображення (2592x1944);
Об'єктив фіксований з фокусом 2.8 мм;
Світлочутливість камери - 0.01 Lux;
Модель обладнана вбудованим інфрочервоним підсвічуванням дальністю – 20 метрів;
Управляється з мобільних пристроїв за допомогою спеціального додатку для iPhone і Android;
Тип корпусу - циліндричний.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 20 м |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Застосування | Вулична |
| Роздільна здатність (Мп) | 5 |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.7" |
| Форм-фактор | Циліндричний (bullet) |
| Формат стиснення | H. 265, H. 264 |
| Інтерфейси | |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Загальні | |
| Вага | 380 г |
| Висота | 65 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 180 мм |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Колір | Білий |
| Ширина | 65 мм |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 5 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 2592x1944 |
| Чутливість | 0.01 люкс |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Кут огляду по вертикалі | 95 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 95 град. |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Камера, інструкція, гарантійний талон, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 189 ₴




