Контролер MPPT 24V 60А V120 MakeSkyBlue for LP
МППТ (MPPT) Контролер 60 Ампер 24В
Технічні характеристики
Сонячний контролер заряду акумуляторів з технологією MPPT та силою струму 60А
Максимальна напруга холостого ходу сонячних панелей (PV) - 200В
Вбудований високопродуктивний контролер DSP
Автоматичне визначення напруги батареї для 24В
3 стадії заряду для досягнення оптимальної роботи акумулятора.
Швидкість знаходження точки максимальної потужності (MPPT) у 5 разів вища, ніж у традиційних контролерів.
Точність напруги заряду акумуляторів становить ± 0,2 В
Захист від підвищеного вихідного струму, перевантаження та перегріву
Заздалегідь встановлені програми заряду для свинцево-кислотних, вентильованих гелевих, літієвих акумуляторів. Крім того, можна встановити параметри заряду акумуляторів у ручному режимі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1,3 |
| Вихідна напруга | 24 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Захист від перегрівання | Да |
| Захист від перевантаження | Да |
| Захист від переполюсування | Да |
| Комплектація | Контролер, інструкція, гарантійний талон. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна вхідна напруга | 24 В |
| Напруга акумулятора | 24 В |
| Стан | Нове |
| Тип | Контролер |
| Ток заряда | 60 А |
| Колір корпусу | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 664 ₴




