Акумуляторний корпус LP12-22 з LCD дисплеєм
Акумуляторний корпус LP12-22 для збирання акумулятора 12 V - 22 Ah.
Корпус обладнаний індикатором LCD, на якому відображається рівень заряду. У налаштуваннях меню індикатора можна встановити такі показники для контролю:
рівень низького заряду;
рівень залишкового заряду.
Щоб заощадити заряд акумулятора, індикацію можна вимикати.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.85 |
| Висота | 125 мм |
| Довжина: | 175 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% перероблення |
| Ємність акумулятора | 22 |
| Комплектація | Акумуляторний корпус, інструкція, гарантійний талон. |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Ширина | 165 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 539 ₴






