Перо Huion HS200
Магнітне кріплення
Стилус можна прикріпити магнітом до Chromebook та інших пристроїв, сумісних з USI, для безпечного зберігання.
Чутливість до натискання на рівні 4096
Робіть детальніші та точніші нотатки або малюнки.
Підтримка нахилу
Нахиляйте стилус під різними кутами, щоб регулювати товщину ліній і використовувати різні техніки малювання.
Швидке сполучення
Ви можете піднести стилус до ємнісної сенсорної панелі, щоб завершити швидке сполучення. Після цього можна починати писати.
Програмовані кнопки пера
На боковій стороні стилуса HS200 розташовані дві кнопки пера - верхня і нижня. Функції кнопок пера можна налаштувати в додатку Huion Note, наприклад, вибрати колір, олівець або гумку.
Тривалий час автономної роботи
45 годин автономної роботи для необмеженого натхнення; функція автоматичного переходу в режим сну допомагає економити енергію.
Сумісні моделі:
Chromebook та інші USI-сумісні пристрої.
Розмір: 165х9.5х9.5 мм.
Вага: 15 г.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Huion |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Аксесуари |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15 г |
| Довжина | 165 мм |
| Товщина | 9.5 мм |
| Ширина | 9.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Перо, Наконечники — 3 шт., Кабель, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 999 ₴

