Перо Huion HM200
Протокол MPP 2.0
HM200 підтримує протокол MPP 2.0. MPP розшифровується як Microsoft Pen Protocol, який є стандартом для стилусів і широко використовується на ноутбуках і планшетах з Windows. Застосовуючи протокол MPP 2.0, HM200 дозволяє користувачам легко створювати детальні нотатки або малюнки на пристроях, що підтримують протокол MPP з чутливістю до натискання 4096 рівнів і розпізнаванням нахилу.
Швидке сполучення
Щоб завершити швидке сполучення, ви можете піднести стилус до ємнісної сенсорної панелі. Після цього можна починати писати.
Магнітне кріплення
Стилус можна прикріпити до пристроїв Microsoft Surface за допомогою магнітів для безпечного зберігання.
Кнопка пера
На HM200 є дві бічні кнопки. Їхні функції за замовчуванням - клацання правою кнопкою миші та гумка відповідно.
Колір: металевий синій.
Підтримка нахилу.
Чутливість до натискання: 4096 рівнів.
Протокол: MPP 2.0.
Порт для зарядки: USB-C.
Батарея: Вбудована батарея.
Кнопка: 2 кнопки.
Час заряджання: Близько 1,5 години.
Час роботи від акумулятора: Близько 130 годин.
Розмір: 160 х 9 х 9 мм.
Вага: 14 г.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Huion |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Аксесуари |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 г |
| Довжина | 160 мм |
| Товщина | 9 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Перо, Інструкція, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 799 ₴

