Перо Huion HA200 для iPad
Магнітне кріплення
Стилус можна прикріпити до iPad за допомогою магніту для зручного заряджання та безпечного зберігання.
*Якщо ваш iPad не підтримує бездротову зарядку з магнітним кріпленням, HA200 можна заряджати через зарядний пристрій NFC.
Час заряджання: близько 1.5 години.
Час роботи від акумулятора: Близько 9 годин.
Бездротове з'єднання Bluetooth
Завдяки технології Bluetooth 5.0, HA200 можна швидко і зручно під'єднати до вашого iPad.
Чутливість до нахилу.
Точність: Центр: -<±0.3 мм.
Кут: -<±1.0 мм.
Висота наведення: -<1 мм.
Точність наведення Центр: -<±1.0 мм.
Затримка: -<35 мс (Активний).
Затримка курсора: -<25 мс.
Розмір: 167 x 8.9 x 8.9 мм.
Вага: 12.5 г.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Huion |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Аксесуари |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12.5 г |
| Довжина | 167 мм |
| Товщина | 8.9 мм |
| Ширина | 8.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Перо, Інструкція, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 799 ₴

