Перо Parblo P03 (Coast22)
Без батареї і безпровідний.
2048 рівня чутливості.
Кут нахилу: ±45°.
Має дві програмовані кнопки.
Виготовлений з міцного ABS-матеріалу.
Сумісний з Coast22.
Розмір: 168х14х14 мм.
Вага: 10 г.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parblo |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 г |
| Довжина | 168 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Ширина | 14 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Перо, Інструкція, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴

