Перо Parblo P02 (Coast13, Coast16)
Опис:
- Бездротовий та безакумуляторний.
- 8192 рівня чутливості до натискання.
- Має одну клавішу, що налаштовується.
- Має гумку на кінці стилуса.
- Виготовлений з матеріалів ABS і довговічний.
Сумісний з: Coast13, Coast16.
Розмір: 150х10х10 мм.
Вага: 10 г.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parblo |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 г |
| Довжина | 150 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Перо, Інструкція, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴

