Перо Parblo P01 (Coast10)
- Бездротовий та безакумуляторний.
- 2048 рівнів чутливості до натискання.
- Має одну клавішу, що налаштовується.
- Ідеальна заміна мишці.
Сумісний з: Coast10.
Розмір: 200х10х10 мм.
Вага: 45.5 г.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parblo |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 45.5 г |
| Довжина | 200 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Перо, Інструкція, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 ₴

