Перо Parblo P02A (A610 Pro)
Без батареї та бездротовий;
8192 рівня чутливості;
Дві програмовані кнопки;
Виготовлений з міцного ABS-матеріалу;
Сумісний з A610 Pro
Розмір: 155х10х10 мм
Вага: 20 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parblo |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20 г |
| Довжина | 155 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Перо, Інструкція, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴

