Перо Huion PW517
Сумісність: Kamvas 12, Kamvas 13, Kamvas 16 (2021), Kamvas 22, Kamvas 22 Plus, Kamvas Pro 24
Сумісні наконечники: PN05A
Розмір: 163.7x14.3x14.3 мм
Вага: 14 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Huion |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 г |
| Довжина | 163.7 мм |
| Товщина | 14.3 мм |
| Ширина | 14.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Перо, Змінні наконечники, Кліпса, Інструкція, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 599 ₴

