Перо Huion PW201 (H430P)
Сумісність: H430P
Розмір: 150х12х12 мм
Вага: 9.2 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Huion |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.2 г |
| Довжина | 150 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Перо, Змінні наконечники, Кліпса, Інструкція, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴

