Перо Huion PW100 (H640P, H950P, H1060P)
Сумісність:
Huion HS64.
Huion HS64 SE.
Huion HS610.
Inspiroy H640P.
Inspiroy H950P.
Inspiroy H1060P.
Inspiroy H1161.
Inspiroy H610 Pro V2.
Inspiroy Ink H320M.
Рівні чутливості: 8192
Розмір: 163х10.8х10.8 мм
Вага: 13 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Huion |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13 г |
| Довжина | 163 мм |
| Товщина | 10.8 мм |
| Ширина | 10.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Перо, Змінні наконечники, Кліпса, Інструкція, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 ₴

