Перо Huion PE150 (G10T)
Сумісність: G10T
Час зарядки: ~ 1,3 г
Термін служби: ~ 350 г
Автоматичний сплячий режим: 15 хв
Розмір: 176х13.5х13.5 мм
Вага: 16.2 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Huion |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 16.2 г |
| Довжина | 176 мм |
| Товщина | 13.5 мм |
| Ширина | 13.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Перо, Змінні наконечники, Кліпса, Інструкція, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 599 ₴

