
Перо Huion P80 (new1060plus, 680TF, H610PRO, DWH69, WH1409)
1 999 ₴
- В наявності
- Код: P80
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Перо Huion P80 (new1060plus, 680TF, H610PRO, DWH69, WH1409)
Сумісність: new1060plus, 680TF, H610PRO, DWH69, WH1409
Розмір: 150х14х14 г
Вага: 15.3 г
Колір: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Huion |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15.3 г |
| Довжина | 150 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Ширина | 14 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Перо, Змінні наконечники, Кліпса, Інструкція, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴
