Перо Huion P68 (H420, 680S)
Сумісність: H420, 680S
Рівні чутливості: 2048
Розмір: 150х15х15 мм
Вага: 14.3 г
Колір: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Huion |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Графічний планшет |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14.3 г |
| Довжина | 150 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Перо, Змінні наконечники, Кліпса, Інструкція, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴

