
Графічний планшет Huion Inspiroy RTE-100 + рукавичка
1 959 ₴
- В наявності
- Код: RTE-100
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Графічний планшет Huion Inspiroy RTE-100 + рукавичка
Вивільніть свою уяву на чудовому графічному планшеті.
Доступний у класичному чорному кольорі, графічний планшет виглядає просто і акуратно. Дизайн панелі з повним покриттям не тільки робить планшет компактнішим, але й забезпечує тактильні відчуття.
Втілюйте свої блискучі ідеї за допомогою панелі завтовшки 6,3 мм.
Стильний планшет RTE-100 тонший за телефон, він досить портативний, щоб його можна було носити з собою, куди б ви не пішли, і ідеально підходить для миттєвої фіксації швидкоплинних думок у будь-який час.
Вільно обертайтеся, створюйте шедеври із RTE-100.
Малювати на цьому графічному планшеті розміром 4,8x3 дюйма дуже зручно, оскільки співвідношення сторін робочої області близько до золотого перетину, а планшет можна легко повертати на 0°, 90°, 180° та 270°.
Намалюйте деталі.
Новий наконечник дозволяє писати природно і стабільно з точним контролем, начебто ви використовували звичайну ручку. Завдяки 8192 рівням чутливості до тиску за допомогою цього пера можна передати більше деталей ліній. Більше того, на стилусі є дві кнопки, яким можна призначити різні комбінації клавіш відповідно до ваших звичок.
Швидкість передачі >300PPS гарантує відсутність затримок.
Швидкість передачі даних RTE-100 становить понад 300 імп/с, що забезпечує високу точність та відсутність затримок при написанні чи малюванні.
Програмовані кнопки підвищують ефективність.
Чотири програмовані клавіші знаходяться у верхній частині RTE-100, вони підходять як для шульг, так і для правшів і дозволяють зручно регулювати розмір пензля та полотна.
Гнучкий та функціональний, RTE-100 відповідає більшій кількості потреб.
Крім ПК, RTE-100 також може працювати разом із пристроями Android, що дозволяє вам вільно малювати та писати, де б ви не знаходилися. Ви також можете використовувати RTE-100 для онлайн-навчання, ігор OSU або електронного підпису.
Підтримка декількох операційних систем та програмного забезпечення.
RTE-100 підтримує кілька пристроїв під керуванням систем Windows, Mac OS, Chrome OS та Android, а також більшість програм для малювання та офісних програм, таких як PS, SAI, AI, CDR, Microsoft Office тощо.
Технологія: Електромагнітний резонанс.
Робоча зона (режим ПК): 121.9x76.2 мм (4.8x3 дюйма).
Робоча зона (режим Android): 51x102 мм.
Кількість програмованих клавіш: 4.
Рівень чутливості пера: 8192 рівня.
Роздільна здатність: 5080 LPI.
Максимальна швидкість відгуку: >300PPS.
Мінімальна висота роботи пера: 10 мм.
Підтримка нахилу: ±60°.
Точність: ±0.3 мм.
Підтримка систем: Windows 7, macOS 10.12, Android 6.0 та пізніші версії.
Інтерфейс: micro USB.
Розмір: 185.7x138.2x6.3 мм.
Вага: 150 г.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Huion |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейси | USB |
| Кількість градацій натискання | 8192 |
| Роздільна здатність | 5080 lpi |
| Співвідношення сторін | 16:10 |
| Стан | Новий |
| Тип | Графічний планшет |
| Формат робочої поверхні | A7 |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 150 г |
| Довжина | 185.7 мм |
| Товщина | 6.3 мм |
| Ширина | 138.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 місяці |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Графічний планшет, перо без батареї PW400, кабель micro USB, адаптер OTG, 10 змінних наконечників, рукавичка Cura CR-01, технологія, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 959 ₴
